Srpen 2012

Vyhodnocení kontroly affs..

31. srpna 2012 v 23:19 | Anett |  Oznámení
Jak už jsem psala ZDE, tak jsem měla zmatek v affs a nevěděla, kdo skončil a bude začátek školního roku a já chci mít affs míň.. Proto jsem udělala kontrolu a všem mým affs o ní napsala. I kdyby se zapsali všichni, tak si vás promažu asi podobně..:/ Pokud by někdo z affs, která jsem si nenechala chtěl být stále spřátelený (nechci vás všechny ztratit:D), tak napište pod tento článek do komentářů a podle toho, jak jste mi sympatičtí, tak vás možná ještě dám do TOP..:)
V celém článku je, jak to dopadlo..roztřídila jsem ty, co se zapsali. Ti, co se nezapsali více ↑

Školní sada "Shake It Up!" v Česku

31. srpna 2012 v 22:05 | Anett |  News
V Česku konečně vyrobili sadu do školy se SIU - Bellou a Zendayou!♥ Je to ale "trošku" pro menší, no..:D Je v tom batoh, penál, pití a box na svačinu. Podívat se můžete ZDE, tam se to dá i koupit.:)

Kresba od fanouška:)

31. srpna 2012 v 17:34 | Anett |  Ostatní
Dneska jsem našla jednu nádhernou kresbu od fanouška a je na ní Bella a Zendaya z videoklipu Fashion Is My Kryptonite♥ Je to nádherná kresba.:) A já jsem jí zkoušela nakreslit..ano, dopadlo to hrozně, ale dávám to sem.:D Určitě poznáte, co je moje..:DD Nedívejte se na můj rukopis, nesnáším ho!:*:P
imagebam.com imagebam.com

Bella Thorne About Zendaya

31. srpna 2012 v 0:23 | Anett |  News
Bella v poslední době dělala dost rozhovorů a proto, že je Zendaya její BFF, tak se o ní také hodně zmiňovala.:) Více pod animací (nevšímejte si jí, je hnusná!:D) :)
Teen Vogue
Co můžeme očekávat od příští sezóny Shake It Up?
"Nová sezóna je opravdu cool, je to spíš drama než 90210 dramatu Disney. Tam to bude obrovská změna v mém charakteru rodiny, která bude šokovat celé publikum. Jedná se o moji mámu a je to velmi dramatické."
Seventeen
17: Ty a Zendaya jste nejlepší kamarádky. Jaké jsou některé z vašich oblíbených společných vzpomínek?
BT: Se Zendayou každý den zažívám nové zážitky. Dokonce i naše potřesení rukou jsou založena mimo vzpomínky! Ale více než cokoli jiného se Zendayou ráda cestuji. To nám dává možnost mluvit celé hodiny. Sledujeme vtipná videa na mém počítači, mluvíme a také se smějeme.

17: Hrajete v Shake It Up: Made In Japan, které je vysíláno 17.srpna. O čem to bude?
BT: Ve filmu se naše postavy snaží vyhrát taneční soutěž a jet do Japonska a udělat videohru. Moje postava je o slávě a aspektu, ale Zendayina postava chce poznat japonskou kulturu na turné a známá místa. To vytváří trochu problém mezi námi. Také to není jen o tancování ve filmu, také zpíváme! Je to něco, co jsme nikdy předtím nedělali, což je docela vzrušující.

17: Ty a Zendaya si jste tak blízké! Už jste si někdy nerozuměli?
BT: Já si nemyslím, že už jsme si někdy nerozuměli. Občas můžu být na ní trochu nepříjemná a Zendaya může být taky trochu nepříjemná na mě, ale je to roztomilé, roztomilé způsobem. I když jsem byla nepříjemná, já vím, že Zendaya mě má pořád ráda.
Glamour
Glamour: Chodíš ráda ven s ostatními herci nebo kamarády z dětství?
Bella Thorne: Kromě mé co-star Zendayi, nerada chodím ven s jinými herci, kteří hodně ... já prostě raději chodím ven s dětmi, které znám, kteří jsou na střední škole a prostě mimo ten svět herců. Děláme spoustu venkovních aktivit a také některé z charitativní práci, do kterých je zapojuji. Je hezké vědět, že jsou svědomití, ze světa kolem nich, a chtějí, aby se vyjímaly rozdíly v jejich komunitě. Máme stejné cíle.
Huffington Post
Anne: Ty a Zendaya hrajete v show Disney "Shake it Up!" nejlepší kamarádky. Jste nejlepšími kamarádkami i v reálném životě? Jaké věci děláte spolu na place?
Bella: Jo, ale my jsme spíš jako bratři...protože když řeknete: "Vy jste jako sestry", mohlo by to znamenat, že nemáme na place ty souboje a nemáme z toho nic. Rády zápasíme a stejně tak se flákáme. A zažíváme vtipné věci. Jako třeba když jsem jednou šla a ohlédla se na Zendayu a Adama [Irigoyena]...a my jsme se smáli a já jsem se otočila a narazila do zdi. Šla jsem rovnou přímo do zdi! Smáli jsme se tak dlouho!

Projekt ukončen! • Pomůžete nám?

30. srpna 2012 v 12:41 | Anett |  Happy 16th birthday, Zendaya!
Určitě víte o projektu k Zendayiným 16. narozeninám, který jsem pořádala ještě společně s Ronnie&Vinnie a Annie.:) A ten je od včerejška ukončen! Do včerejška jste nám mohli posílat přáníčka pro Zendayu a mi je všechny přidávali na www.zendaya-birthday.blog.cz :) A dohromady nám přišlo asi 45 přáníček!♥ Moc děkujeme všem, co se zapojili.:) Ale to není všechno.. Annie z těch přáníček udělá video a pak budeme s tím videem spamovat celý Twitter!:DD A tak by jsme potřebovali pomoct to video posílat všem na Twitteru. Níže máte, komu by jste ho měli posílat a, co by jste měli napsat..:)
" Hi. Pls RT this. It's for Zendaya from Czech fans. Thx www.youtube.com/blablabla (ještě není video dokončené, pak ho zveřejním!:D) "
Které lidi kontaktovat, aby Zendaya o videu, projektu věděla?
@ROSHON (Roshon Fegan - její nejlepší kamarád z kluků v SIU, je to její seriálový bratr)
@AdamIrigoyen (Adam Irigoyen, její kamrád a kolega ze SIU, jeho role je Deuce Martinez a je to kamarád Rocky & CeCe)
@4CatisSunshine (Caroline Sunshine, kamarádka a kolegyně Dayi ze SIU, její role je Tinka Hessenfer)
@DavisCleveland (Davis Cleveland, kamarád Dayi a kolega ze SIU, jeho role je Flynn Jones)
@Zendayas_Dad (táta Dayi)

Zendaya Looking Great In Gypsy '05 In Los Angeles (26.8.2012)

30. srpna 2012 v 12:29 | Anett |  Candids 2012
A poslední novinkou jsou 3 HQ fotky.:) Zendaye to moc sluší, měla nádherné tyrkysové šaty.♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos // 22.9

30. srpna 2012 v 12:24 | Anett |  Personal Photos
Ahoj..dneska zase moc novinek není, takže začnu zase osobními fotkami..:) Na první fotce je Michael Jackson, Zendaya ho má moc ráda a je to její vzor, včera by měl totiž narozeniny.. Na druhé a třetí je Zendaya (na třetí respektive její oko:D). Na té druhé fotce jí to moc sluší, zbožňuji její styl!♥
EDIT: Objevilo se ještě pár fotek s tématikou Zendayiných narozenin. Najdete je níže.:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zendaya, Olivia Holt & More: Radio Disney's Back-to-School Drive • Video

29. srpna 2012 v 20:29 | Anett |  Appearances • Videos
Objevilo se video Zendayi a spol. z akce "Zpátky do školy!" - fotky už jsou přidané.:) Moc jí to slušelo♥

Speciální vánoční epizoda "Na parket!"?

29. srpna 2012 v 20:19 | Anett |  News
Včera Bella zveřejnila úžasnou koláž fotek (↑) a napsala k ní "Vánoce v létě", takže to vypadá, že asi točili speciální vánoční epizodu "Na parket!"!:) Kam jinak by se takhle Bella oblékla?:D Už se moc těším..:)

Personal Photos // 22.8

29. srpna 2012 v 13:13 | Anett |  Personal Photos
A poslední novinkou (zatím, do večera je ještě času dost) je jedna osobní fotka ze Swag It Out Tour, kterou Zendaya přidala na Facebook..:)
imagebam.com