Červen 2012

Personal Photos // 17.7

30. června 2012 v 22:20 | Rocky Z :) ♥ |  Personal Photos
Dneska mi stávkoval Twitter a proto jsem tyto osobky mohla stáhnout až teď. Některé jsou ze Zendayina Twitteru, některé z Bellina, protože jak spolu natáčeli videoklip, tak mají hned spousty společných osobek.:) Ta předposlední s Bellou je úžasná, snad nejlepší jakou spolu mají♥♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Music Video Shooting (28.6.2012)

30. června 2012 v 22:13 | Rocky Z :) ♥ |  Candids 2012
Zendaya přišla na natáčení videoklipu s Bellou Thorne do Studio City v Kalifornii ve čtvrtek odpoledne (28. června). Našla jsem 4 fotky. Jsou krásné, určitě se podívejte.:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bella & Zendaya • New Videoclip?

30. června 2012 v 12:26 | Rocky Z :) ♥ |  News
Je dost možné, že Zendaya včera natáčela nový videoklip ke své nové písničce! Na Twitter totiž napsala:
"je krásný den na natáčení videoklipu! "

Bylo by to úžasné..:) Třeba proto byly včera ty osobky i s Bellou! A je tady další potvrzení, na Twitteru se záhy objevil totiž další tweet od Cat Deeley! :

"dneska je natáčení videoklipu s @bellathorne a @Zendaya96!! Na co se mám ptát ?"

Bylo by úžasné, kdyby holky spolu měly další song..:) No..uvidíme, necháme se překvapit..:)

From You // 1.0

30. června 2012 v 12:19 | Rocky Z :) ♥ |  From You
A je tady již 10. příspěvek do From You! Tento mi poslal Thomas., je to jeho výtvor se Zee. Je to moc povedené, děkuji..:)♥
imagebam.com

Shake it Up! Sumer Sweepstakes!

30. června 2012 v 12:15 | Rocky Z :) ♥ |  News
Konečně jsem se "dokopala" k překladu této soutěže, která se BOHUŽEL koná jen pro lidi žijící v USA.:/ První cenou je totiž setkání se Zellou a výlet, pobyt v hotelu, doprava je zdarma a navíc lekce s choreografem! Aww♥ Tak ráda bych chtěla.:D Jinak mě to dalo dost práce a je to navíc přeložený ještě úplně blbě, takže-
NEKOPÍRUJTE, NEBO POUŽIJTE MOJÍ IKONKU!!!
Disney Channel přináší nové Shake it Up! Letní sázky! Ujistěte se, že budete číst informace níže a zkontrolujete DisneyChannel.com, aby jste měli šanci na výhru!
Způsobilost: Otevřeno pouze osobám, které jsou k dnešnímu vstupnímu dni ve věku od 8 do 18 let (včetně 18) ("děti"), nebo pro rodiče způsobilého dítěte, se zákonným bydlištěm a musí se fyzicky nacházet uvnitř 50-ti Spojených států nebo v D.C. (souhrnně označované jako "území")
Termín akce: Začátek ve 12:01 hod., 17. června a končí ve 23:59:59 hod., 19. srpna 2012 ("Vstupní doba").
Limit: Přihlášky jsou omezeny na jeden (1) vstup na osobu / mobil / adresu na den (bez ohledu na způsob vstupu, nebo zda jedna osoba má více než jeden mobil / adresu nebo více než jedna osoba používá stejný mobil / adresu. Maximálně je povolených 64 záznamů na osobu / mobil / adresu během vstupního období.
Cena/ceny:
PRVNÍ (1) VELKÁ CENA: tři dny / dva dny Noční výlet na Grand Prize Winner ("Grand Winner") se třemi dalšími osobami (souhrnná "Skupina") v Los Angeles, CA ("centru města"), se sponzorem, vybrané termíny ("na výlet") se splněním vybraného obsazení členů seriálu Disney Channel, Shake It Up, v závislosti na dostupnosti ("Meet and Greet"), který se skládá z následujících prvků pro skupiny: [1] ubytování v hotelu ve Best Western ® hvězdičkovém hotelu (jeden standardní pokoj/obsazení, včetně ceny DPH) po dobu dvou nocí, [2] Meet and Greet (v závislosti na dostupnosti) s Bellou Thorne a Zendayou Coleman, zatímco velký Vítěz dostane taneční lekci s choreografem ("lekce"), [3] hotel / Meet and Greet / lekce s choreografem, [4], pokud rezidence "Velkého vítěze" se nachází více než dvě stě padesát (250) km od hlavního města, zdarma výlet s trenérem letecké dopravy se sponzorem vybraného dopravce, vybrané hlavní metropolitní letiště poblíž bydliště "Velkého vítěze" ("letiště jeho původu") a sponzorem vybrané letiště nebo v jeho blízkosti města, ale pokud se rezidence "Velkého vítěze" nachází dvě stě padesát (250) km nebo méně od města, zpáteční zemní přepravu přes území sponzorem zvolenou metodou mezi residence "GRAND vítěze" a hotelem [5] letiště / hotel, transfery, letecká doprava je zajištěna. Přibližná maloobchodní hodnota ("ARV") pro "Velkého vítěze": 5.300 dolarů
STO (100) PRVNÍCH CEN: jednou (1) propagačních 50 dolarů Best Western Travel Card ® s výpovědí kdykoliv pro Best Western ® pobyt v několikahvězdičkovém hotelu (ARV: $50).
Seznam vítězů:
Seznam vítězů bude po 30. srpnu, a před 30. října 2012 nebo pravidla (před 19. srpna 2012), odešlete s vlastní adresou orazítkovanou obálku:
Shake It Up Summer Sweepstakes
Winner/Rules, c/o Ventura Associates International, LLC,
1040 Sixth Avenue, NYC, NY 10018.

From You // 0.9

29. června 2012 v 19:59 | Rocky Z :) ♥ |  From You
Sári mi poslala další příspěvek do From You, moc děkuji!:)
Sári našla krásnou osobku Zendayi a Belly. Myslím, že už ji tady mám, ale to nevadí, ráda je vidím spolu a proto ji přidám klidně 1000x.♥
imagebam.com
_________________________________________
Sári si také všimla, že Zee má na Twitteru už přes 800 000 followerů (následovníků)! WOW! Moc gratuluji.:) Jsem zvědavá, kdy překročí i hranici 1 miliónů, za kterou je již i Zendayina herecká kolegyně a BFF Bella Thorne.:) Pod tímto textem máte i screen Zendayina Twitteru, na kterém můžete vidět aktuální počet followerů, takže jen klikněte na ten obrázek.:)
imagebam.com

SIU 1, SIU 2 • Promo Photos

29. června 2012 v 18:45 | Rocky Z :) ♥ |  Photoshoots 2011
Našla jsem nové promo fotky k SIU.:) Nejsou moc v dobré kvalitě, ale to nevadí, jsou hezké.:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos // 17.6 • With Fans, Texas

29. června 2012 v 18:42 | Rocky Z :) ♥ |  Personal Photos
Tak jsem ještě našla 4 nekvalitní fotky Zelly s fanoušky z Texasu.:) Měli velké štěstí.:)♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos // 17.5

29. června 2012 v 18:36 | Rocky Z :) ♥ |  Personal Photos
Našla jsem nové osobky.:) Vypadá to, že spolu Zella fotila nový shoot nebo natáčela nějakou reklamu.♥ Už se těším na další fotky.:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

iCarly Toys Commercial

28. června 2012 v 14:39 | Rocky Z :) ♥ |  Other Videos
Na blogu mé "internetové sestřičky" (www.unlimited-zendaya.blog.cz) jsem našla jedno úžasné video staré asi 3 roky - reklamu pro hračku seriálu iCarly, kterou Zee dělala se Stefanií Scott z "Farmy R.A.K."!:) Jsou tam tak malinké..:)