Březen 2012

New Zendaya Meet & Greet April 15th!

31. března 2012 v 19:14 | Rocky Z :) ♥ |  News
Zen bude mít další Meet & Greet již 15.dubna!:) Těším se na fotky a videa..:) NEKOPÍRUJTE,NEBO JEN SE ZDROJEM!
MŮŽETE VIDĚT TO, CO TEĎ NEMŮŽETE: Sdružení žehličky Artists 'prezentuje svůj třetí ročník "Teď to můžete vidět a teď ne" uměleckou výstava, oslavující příchod jara a bude představovat více než 60 umělců. U žehličkového umění v budově na křižovatce Milwaukee, Damen a Severní na 1579 N. Milwaukee Ave., Výstava začne Kick-off událostí od 6 do 10 hod. 6. dubna a pak pokračuje do 4. května. Vnitřní stěny budovy Flat Iron umění se promění v živé, barevné plátno zobrazující nepřetržitý tok lineární umění, otáčející kroucení chodby do vizuální umělecké cesty. Navržený příspěvek ve dveřích: 5 dolarů. Více informací na www.flatironartists.org.

SWING do jara: Od 30. března až 15. dubna, je Navy Pier má rodinu v Pavilionu transformován do pohádkového náměstí - město naplněné mnoha interaktivními postavami, živou hudbou, hrami a dalším. Navy Pier vítá jaro s živou hudbou, interaktivními aktivitami, fotografiemi ops WTTW dětí - čtenáři jsou vedoucí na 15. dubna. Také na 15. dubna se můžete setkat a pozdravit Zendayu z Disneyho "Shake It Up". Pier park se otevře se všemi jízdami. Navštivte webové stránky pro více informací a slevových kupónů. Navy Pier, 600 E. Velká Ave. 312-595-7437 nebo www.navypier.com.

Personal Photos // 10.2

31. března 2012 v 16:48 | Rocky Z :) ♥ |  Personal Photos
Jedna krásná nová osobka..už se jí ta henna smývá..:)
imagebam.com

Interview From Dubai

31. března 2012 v 11:19 | Rocky Z :) ♥ |  Interviews
Konečně se po nějaké době zase objevil rozhovor..:)Dalo mi to velkou práci, stejně jako tento a další mé 4 blogy, takže NEKOPÍRUJTE, NEBO KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!
Dubaj: Plány byly, že budou na tiskové konferenci, ale ve čtvrtek, město je doplněno starými prapory a vzali to na sebe, dělat poutavý rozhovor s Disney hvězdami Bellou Thorne (14) a Zendayou Coleman (15) ze slavného Shake It Up.
"Je Justin osobně sexy?", "Jak jste dali dohromady školu a televizní show naráz?" a "Bude natočen Shake It Up ve filmu?" To byly některé z otázek na dívky od ječících fanoušků, kteří byli hlavně ve věku mezi 9 a 14 lety, shromážděných na Virgin Megastore.
"Je to [Justin] docela roztomilý kluk, ale táta je tady, takže nemohu říci hodně," říká Coleman, směřující k rodičům, kteří jsou v doprovodu s jejím debutem na Středním východě.
"On je talentovaný teenager a sdílíme naši společnou lásku k zábavě." dodala.
Ale jejich rezerva byla omezena pouze na tuto otázku, když mluvili svobodně o svém televizním pořadu, Dubaji a všech arabských věcech.
"Miluji Dubaj a krásnou arabskou kulturu. Každý člověk tady byl tak hodný a krásný. Děkujeme vám za sdílení kultury nám, "řekla Thorne, která hraje záložní tanečnici CeCe Jones v seriálu Diney, který zaznamenává životy dvou mladých tanečnic.
V pátek bude Disney duo v baru miliony mléčných koktejlů u přepážky na Dubai Mall - byla otevřena v říjnu loňského roku pod záštitou Kim Kardashian, která komunikovala s fanoušky, kteří zaplatili Dh400 a mohli se s ní setkat zblízka a osobně.
"Jedním z důvodů, že jsem zde dnes, jsou mí fanoušci. Myšlenka na setkání s vámi, pocítění vaší energie a jídlo mimo to je to, co nás drží v chodu. To je důvod, proč jsme tady, "řekla Coleman, když popíjela čokoládový krajkový koktejl.
Ten pocit byl zcela společný pro desítky zbožňujících fanoušků (ty mezi dětstvím a dospíváním) v případě, že většina měla dobrý pocit ze Shake It Up..
"Opravdu jsou inspirativní a milujou své taneční pohyby. Jsou v našem věku a dělají tak dobře. Stejně jako my, jsou také nejlepšími přáteli, "řekla Tanya Raad, která se zúčastnila programu se svým přítelem Asalem Honyounim. Za devět let starého Kaya Geha, to bylo v pohodě pod faktorem, který přitáhl pozornost Shake It Up dívek.
"Jsou tak zábavné, cool a funky. Mám ráda show a vstoupili jsme do tance po shlédnutí Shake It Up, "řekla Geha, která byla doprovázena svou starší sestrou Sarah (11) a její nejlepší kamarádkou Miou Assada.
"Jsou tak dobré herečky a tanečnice. Chci se jich zeptat, jak to tak všichni dělají? "

Millions Of Milkshakes Event At The Dubai Mall (29.3.2012)

31. března 2012 v 10:52 | Rocky Z :) ♥ |  Appearances 2012
Moc jim to slušelo, vypadali úžasně, měli krásné outfity!:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zendaya And Bella Thorne Posing On Stage!

31. března 2012 v 10:49 | Rocky Z :) ♥ |  Appearances • Videos
Moc jim to slušelo, doufám, že se některé z těch nafocených fotek objeví..:)

Photoshoot Zella

30. března 2012 v 22:51 | Rocky Z :) ♥ |  Photoshoots 2012
Sice starší photoshoot, ale teď se objevila samostatná fotka Zen..je krásná..:) OBĚ JSOU KRÁSNÉ!:)
imagebam.com imagebam.com

"Weird It Up!" - Stills

30. března 2012 v 22:49 | Rocky Z :) ♥ |  Stills // 0.2
Tento díl má v USA premiéru již v neděli, včera jsem dokonce přidávala i video..:) Určitě bude moc zábavný, vypadá to, že holky budou v nějaké show..:D:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Whodunit It Up!" - Stills

30. března 2012 v 22:44 | Rocky Z :) ♥ |  Stills // 0.2
Nové krásné stilly..:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos // 10.1

30. března 2012 v 22:35 | Rocky Z :) ♥ |  Personal Photos
Ony jsou prostě úžasné!♥x)
imagebam.com imagebam.com

Personal Photos // 10.0

30. března 2012 v 15:37 | Rocky Z :) ♥ |  Personal Photos
Vypadala krásně!♥ Už 100. osobky! WOW, to uteklo!:D :)♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com